AutoPatrol
191
edits
(More parameters added) |
(More parameters added) |
||
Line 135: | Line 135: | ||
|- | |- | ||
| Net.IP6.Forwarding ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="red"| No || | | Net.IP6.Forwarding ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="red"| No || | ||
|- | |||
| PhysicalDisk.Firmware() ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No || | |||
|- | |||
| PhysicalDisk.Model() ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No || | |||
|- | |||
| PhysicalDisk.SerialNumber() ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No || | |||
|- | |||
| PhysicalDisk.SmartAttr() ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No || | |||
|- | |||
| PhysicalDisk.SmartStatus() ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No || | |||
|- | |||
| PhysicalDisk.Temperature() ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No || | |||
|- | |- | ||
| System.CurrentTime ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes || | | System.CurrentTime ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes || |