AutoPatrol, Bureaucrats, Administrators
683
edits
Line 17: | Line 17: | ||
|- | |- | ||
| comments || string || Object's comments | | comments || string || Object's comments | ||
|- | |||
| driver || string || Driver name | |||
|- | |- | ||
| flags || uint32 || Node flags (bit mask) | | flags || uint32 || Node flags (bit mask) |