AutoPatrol
191
edits
(more parameters added) |
|||
Line 73: | Line 73: | ||
|- | |- | ||
| Net.Interface.BytesIn() ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes || | | Net.Interface.BytesIn() ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes || | ||
|- | |||
| Net.Interface.BytesIn64() ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No || | |||
|- | |- | ||
| Net.Interface.BytesOut() ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes || | | Net.Interface.BytesOut() ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes || | ||
|- | |||
| Net.Interface.BytesOut64() ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No || | |||
|- | |- | ||
| Net.Interface.Description() ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes || | | Net.Interface.Description() ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes || | ||
Line 87: | Line 91: | ||
|- | |- | ||
| Net.Interface.PacketsIn() ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes || | | Net.Interface.PacketsIn() ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes || | ||
|- | |||
| Net.Interface.PacketsIn64() ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No || | |||
|- | |- | ||
| Net.Interface.PacketsOut() ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes || | | Net.Interface.PacketsOut() ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes || | ||
|- | |||
| Net.Interface.PacketsOut64() ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No || | |||
|- | |- | ||
| Net.Interface.Speed() ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes || | | Net.Interface.Speed() ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes || | ||
|- | |||
| Net.IP.Forwarding ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="red"| No || | |||
|- | |||
| Net.IP6.Forwarding ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="red"| No ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="red"| No || | |||
|- | |- | ||
| System.CurrentTime ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes || | | System.CurrentTime ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes ||bgcolor="ltgreen"| Yes || |